mapa strony   |
SmodCMS

Książka telefoniczna

URZĄD GMINY

Numer kontaktowy telefonu stacjonarnego 025 798 24 39

Skróty

  • Referat Budżetu i Finansów - BF
  • Referat Społeczno-Administracyjny - SA
  • Referat Planowania i Inwestycji - PI
  • Referat Gospodarki i Przedsiębiorczości - GP
  • Urząd Stanu Cywilnego - USC
  • Stanowisko d/s promocji gminy - Promocja
     

Nazwisko i Imię

Nazwa organu/komórki organizacyjnej

Stanowisko pracy

Numery telefonów

Numer pokoju

Baka Alina BF Kierownik (Skarbnik)  wewn. 105; 5
Ciołek Tomasz BF Podinspektor  wewn. 107; 7
Domańska Monika PI Inspektor  wewn. 123; 23
Dziewulska Edyta GP Podinspektor  wewn. 102; 2
Jezierski Janusz SA Kierownik (Sekretarz)  wewn. 128; 28
Karwowski Arkadiusz SA Młodszy referent  wew. 119 19
Kopeć Marianna BF Inspektor  wewn. 106; 6
Kosińska Justyna BF Podinspektor  wewn. 107; 7
Krukow Bożena SA Inspektor  wewn. 120; 20
Kuć Edyta PG Inspektor  wewn. 139; 39
Kurek Andrzej OC Inspektor  wewn. 132; 132
Małek Andrzej SA Inspektor  wewn. 115; 15
Mazurek Anna BF Referent  wewn. 108; 8
Mazurkiewicz Sebastian PI Inspektor  wewn. 123; 23
Nowicka Karolina SA Podinspektor  wewn. 116; 16
Osiak Mariusz Wójt Wójt  wewn. 126; 27
Ostojska Małgorzata BF Inspektor  wewn. 109; 9
Pulik Andrzej PI Kierownik  wewn. 122; 22
Pulik Iwona SA Inspektor  wewn. 137; 37
Rosińska Joanna GP Podinspektor  wewn. 138 38
Rzążewska Jolanta BF Referent  wewn. 104 4
Siemionek Stanisław GP Kierownik  wewn. 135; 35
Smyk Dorota BF Podinspektor  wewn. 108; 8
Suska Marta BF Referent  wewn. 108 8
Szaniawska Marlena BF Młodszy referent  wewn. 106 6
Szcześniak Krzysztof SA Główny Specjalista  wewn. 123; 23
Szczęśniak Alfreda BF Inspektor  wewn. 108; 8
Szczygieł Wojciech Zastępca Wójta Zastępca Wójta  wewn. 125 25
Toporowicz Jadwiga BF Inspektor  wewn. 111; 11
Wachowiec Agnieszka SA Inspektor  wewn. 116; 16
Wiśniewska Iwona BF Inspektor  wewn. 111; 11
Wójcicka Anna GP Podinspektor  wewn. 102; 2
Zacharska Katarzyna GP Młodszy referent  wewn. 138 38
Zbucka Beata SA Inspektor  wewn. 131; 31
Zemło Anna USC Kierownik  wewn. 119; 19
Żurawska Ilona SA Referent  wewn. 100 26

 

GMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ

Numer kontaktowy telefonu stacjonarnego 25 798 21 59

Nazwisko i Imię Stanowisko pracy Numery telefonów Numer pokoju
Alikowska Anna Starszy pracownik socjalny  wewn. 112; 12
Kachniarz Emilia Podinspektor wewn. 151; 17
Cieślak Małgorzata Starszy pracownik socjalny  wewn. 113; 13
Gątarz Ilona Inspektor  wewn. 154; 18 A
Grochowska Teresa Starszy inspektor  wewn. 151; 17
Janaszek Anna Specjalista pracy socjalnej  wewn. 155; 18 B
Mikusek Justyna Inspektor  wewn. 151; 17
Mucha Agnieszka Kierownik  wewn. 153; 18
Muszyńska Maria Pracownik socjalny  wewn. 114; 14
Piwowarek Marcin Główny księgowy wewn. 110; 10
Pływacz Paweł Inspektor  wewn. 152; 17 A
Rola Ilona Podinspektor wewn. 152; 17 A
Rosłoń-Oskroba Anna Pracownik socjalny  wewn. 155; 18 B
Sałata Barbara Specjalista pracy socjalnej  wewn. 114; 14
Świderska Ewa Specjalista pracy socjalnej  wewn. 112; 12
Tymon Adam Specjalista pracy socjalnej  wewn. 113; 13
Wierzbicka Jadwiga Starszy inspektor  wewn. 152; 17 A

 

GMINNY ZESPÓŁ OŚWIATOWY

Numer kontaktowy telefonu stacjonarnego 025 798 24 40

Nazwisko i Imię Stanowisko pracy Numery telefonów Numer pokoju
Atkonis Iwona Starsza księgowa wewn. 143; 43
Dobrowolski Wojciech Specjalista wewn. 144; 44
Gątarz Anna St. specjalista wewn. 148; 48
Janowska Katarzyna Księgowa wewn. 143; 43
Krystecka Magdalena Referent wewn. 145; 45
Matejko Jolanta St. specjalista wewn. 148; 48
Michalak Regina Główna księgowa wewn. 144; 44
Nowak Beata St. specjalista wewn. 144; 44
Pieniak Jacek Kierowca wewn. 144; 44
Wiącek Bogdan Dyrektor wewn. 146; 46

 

GMINNY OŚRODEK KULTURY

Numer kontaktowy telefonu stacjonarnego 25 798 30 39

Nazwisko i Imię Stanowisko pracy Numery telefonów Numer pokoju
 Wysocki Henryk Dyrektor wewn. 101; 1
Czerska Agnieszka Plastyk - -

 

URZĄD STANU CYWILNEGO

Numer kontaktowy telefonu stacjonarnego 25 798 30 39

Nazwisko i Imię Stanowisko pracy Numery telefonów Numer pokoju
Zemło Anna Kierownik wewn. 119; 19
Krukow Bożena Z-ca kierownika wewn. 119; 19

 

BIBLIOTEKI

Lokalizacje Gminnej Biblioteki Publicznej w Łukowie:

filie w Aleksandrowie, Dąbiu, Dmininie, Gręzówce, Krynce i Strzyżewie

 

Filia Biblioteczna w Dąbiu

kierownik - Henryka Sadło
tel. (025) 6405996,
email: bibliotekadabie@interia.pl
Dni i godz. otwarcia: poniedziałek – piątek, 9.00 – 17.00 

Filia Biblioteczna w Aleksandrowie

kierownik - Anna Wąsiewicz
tel. (025) 640 58 72,
email: aleksandrowbib@o2.pl
Dni i godziny otwarcia: poniedziałek – piątek, 9.00 – 17.00

Filia Biblioteczna w Dmininie

kierownik - Renata Niewęgłowska
tel.: (025) 640 52 82,
email: dminin-biblioteka@tlen.pl
Dni i godziny otwarcia: poniedziałek - piątek, 10.00 – 18.00,

Filia Biblioteczna w Gręzówce

dyrektor- Alicja Śledź
tel. 509252503
gbp@lukow.ug.gov.pl
bibliotekarz- Marta Ponikowska
tel. (025) 7981526,
Dni godziny otwarcia: poniedziałek – piątek, 9.00 – 17.00

Filia Biblioteczna w Krynce

kierownik - Danuta Soćko
tel. (025) 6310159,
email: biblioteka.krynka@o2.pl
Dni i godziny otwarcia: poniedziałek, wtorek, środa, piątek, sobota,
9.00 – 17.00

Filia Biblioteczna w Strzyżewie

kierownik - Barbara Siemionek
tel. (25) 796 23 74,
email: bib.pub.strzyzew@wp.pl
Dni i godz. otwarcia: poniedziałek – piątek, 09.00 – 17.00